Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu komunikacji z Firma Handlowa Astra Kołodziejczyk sp.j. Plac Wolności 25, 62-570 Rychwał, NIP 665 21 79 689

W celu;
- przygotowania i wysłania oferty sprzedaży, ewentualnej umowy, a w dalszej kolejności po wykonaniu usługi, do wystawienia faktury na podstawie zamówienia lub umowy.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być partnerzy świadczący usługi na rzecz Firma Handlowa Astra Kołodziejczyk sp.j. Plac Wolności 25, 62-570 Rychwał, NIP 665 21 79 689, wyłącznie w zakresie określonym w przepisach prawa.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane
przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych albo do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z administratorem danych pod adresem e-mail: ...
Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 RODO.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij